Get ready

Pracujte v ASITIS

Jste připravení najít si práci, která vás bude naplňovat? Práci v přátelském kolektivu, díky níž se budete podílet na ochraně životního prostředí? Přidejte se do našeho týmu ASITIS a pusťte se společně s námi do zajímavých projektů, které vás budou bavit.

Koho právě hledáme?

Pojďte s námi zlepšovat svět ve kterém žijeme.

Co u nás můžete očekávat?

Pohodové prostředí

Souhlasíte s námi, že se nejlépe pracuje v přátelském a podporujícím kolektivu? Zakládáme si na příjemném pracovním prostředí, které udržuje rovnováhu mezi prací a soukromým životem.

5 týdnů dovolené

Věříme, že se ty nejlepší nápady rodí ve chvíli, kdy máme dostatek času sami na sebe. Svým zaměstnancům proto nabízíme 5 týdnů dovolené.

Zajímavé projekty

S námi se nemusíte bát jednotvárnosti, těšit se můžete na zajímavé projekty, díky kterým získáte možnost naučit se novým věcem.

Množství benefitů

Práce v ASITIS je spojená také s řadou benefitů, ať už v podobě dalšího vzdělávání, stravenkového paušálu a telefonního tarifu nebo pracovního telefonu a notebooku a neomezeného množství skvělé kávy.

U nás se vám bude 100% líbit

Pravidelné teambuildingy

Na teambuildingy jezdíme dvakrát ročně. Společně jsme spolu navštívili pěchotní bunkr, opekli špekáčky, zahráli si ping-pong a snědli nespočet dobrot. Večer nechyběly kytary a dobré víno. Příští teambuilding bude v režii mitigačního týmu, tak jsme zvědaví, co nás čeká. Doufáme, že to zjistíte s námi. 

Budete součástí zajímavých projektů

U nás se určitě nudit nebudete. Náš tým každý den hledá nové cesty a inovací. Opíráme se o data a nové technologie. Proto spolupracujeme s univerzitami, Evropskou vesmírnou agenturou a jsme zapojeni do řady prestižních mezinárodních projektů (Horizon, Life… )

Kamarádské prostředí

Naše vedení si na své porady bere velkou bonboniéru Merci a dvě hodiny se z místnosti ozývá smích. A jaké je vedení, takový je i zbytek týmu. Pokud se rádi zasmějete nad šálkem dobré kávy, do našeho týmu perfektně zapadnete.